Obsah:

Prečo mikaela shiffrin nepreteká?
Anonim

ST. MORITZ, Švajčiarsko - Mikaela Shiffrinová vynechá tento víkend preteky Svetového pohára vo Švajčiarsku po tom, čo vynechala tréningový čas na rýchlostných podujatiach počas pandémie koronavírusu, povedal v utorok lyžiarsky tím Spojených štátov. Trojnásobný celkový šampión Svetového pohára sa odhlásil z dvoch pretekov super-G naplánovaných na St.

Čo sa stalo lyžiarke Mikaele Shiffrinovej?

Olympijská lyžiarka Mikaela Shiffrinová sa vrátila na svoju víťaznú cestu a pripísala si prvé lyžiarske preteky Svetového pohára od smrti svojho otca Jeffa pred 10 mesiacmi. 65-ročný rodák z Doveru v štáte New Jersey nečakane zomrel v nedeľu 2. februára po nehode vo svojom dome v Edwards, Colorado.

Preteká Mikaela Shiffrin z kopca?

Tento týždeň bude pretekať v obrovskom slalome, podujatí, ktoré jej v roku 2018 prinieslo olympijské zlato, a v slalome, kde vyhrala posledné štyri tituly majstra sveta. nepredpokladá, že bude opäť jazdiť z kopca až v budúcej sezóne, ale s blížiacimi sa hrami v Pekingu Shiffrin konečne nachádza nejaké pohodlie a náznaky normálnosti.

Je Shiffrin zranená?

Mikaela Shiffrinová vypadla pre zranenie chrbta a teraz zameria svoju pozornosť na to, aby bola fit na zvyšok sezóny. Trojnásobná šampiónka Svetového pohára Mikaela Shiffrinová potvrdila, že odstúpila z úvodného víkendu v Soeldene pre zranenie chrbta.

Lyžovala dnes Shiffrinová?

Shiffrinová zvíťazila presvedčivo v pondelok, keď skončila s náskokom 0,82 sekundy pred Federicou Brignoneovou z Talianska. Tretia bola Francúzka Tessa Worleyová so stratou 0,27 sekundy za Brignoneovou. „Som skutočne hrdý na svoje dnešné lyžovanie; je to stále dosť špeciálne,“povedala Shiffrinová.…dnes som rozhodne nelyžoval sám.